LEXAN™ GRAFICKÉ FÓLIE

Extrudované fólie LexanTM 80xx, 8Axx, 8Bxx, FR6x a HPxx sú ideálnym materiálom so širokým uplatnením v automobilovom, elektrotechnickom a tlačiarenskom priemysle. Použitie polykarbonátových fólií poskytuje viac tvorivých možností a je ekonomickejšie ako použitie kovov. Fólie sú ľahšie spracovateľné a umožňujú väcšiu voľnosť pri riešení. Široká škála úpravy povrchu (textúry) umožňuje dosiahnuť výborného dizajnu, eleganciu a výrobkom poskytuje dlhšiu trvanlivosť.

Lexan™ 8010, 8020, 8040 grafické fólie

Tieto typy fólií s obojstranne lesklým povrchom poskytujú vo všetkých hrúbkach (od 0,125 do 0,75 mm) 86 – 92% priepustnosť svetla. Dobre sa uplatňujú na použitie LED / LCD displejov a krytov. Potlač na spodnej strane fólie si udržuje stály vzhľad na ovládacích paneloch audio-video techniky alebo v automobiloch.

Lexan™ 8A13, 8A35, 8A73 grafické fólie

Kategória týchto fólií má široké použitie na antireflexné a kontrolné svetlá. Jednostranne textúrované je možné použiť na panely v automobiloch ako varovné signalizačné svetlá, audio-video diaľkové ovládače, kontrolné panely, nálepky pre priemyselné vybavenie. Zadná lesklá strana umožňuje vynikajúcu potlač tenkou vrstvou farby.

Lexan™ 8B35, 8B36, 8B38 grafické fólie

Označenie 8Bxx majú fólie, ktoré majú textúru na oboch stranách, takže sa dajú využiť obojstranne. Kombinácia rôznych textúr umožňuje vytvárať zvláštne efekty. Tieto fólie je možné aplikovať na kancelárske zariadenia a panely bielej techniky. Svojím vzhľadom a farebným spracovaním dekoratívne dotvoria jednotlivé diely.

Lexan™ HP92S, HP60S, HP40S, HP12S, HP92H, HP60H, HP40H, HP12H, HP92W, HP12W

Sú použiteľné v najrôznejších odvetviach priemyslu ako vysoko odolné fólie hlavne proti oderu, na antireflexné počítačové obrazovky, displeje práčok a mikrovlniek, audio-video ovládačov, kuchynských prístrojov a vybavenia, sanitárnej techniky pri styku s kvapalinami a pod.